Hakkın Yolunda Birlik

 Ey insanlar,


Size sesleniyorum, hakkın ve adaletin yoluna doğru yürümeye davet ediyorum. Gelin, birlikte dürüstlük ve merhametle dolu bir yaşamı inşa edelim. İnsanlık, sevgi ve kardeşlik bağlarıyla birbirine kenetlenmiş bir ailedir. Birbirimize karşı sorumluluklarımızı hatırlayalım ve birlikte daha güzel bir dünya kurmak için çaba sarf edelim.


Rabbinizin emirlerine uyun, doğruluktan ayrılmayın ve haksızlığa karşı durun. İyiliği yayın, kötülüğü önleyin ve insanlık için hayırlı işlerde yarışın. Birbirinize saygı gösterin, yardımlaşın ve kardeşlik duygularınızı canlı tutun. İnsanlığın ortak sorunlarına karşı birlikte çözümler arayalım ve adaletin tecellisini sağlayalım.


Unutmayın ki, her biriniz Allah'ın kulları olarak eşit ve değerlisiniz. Hiçbirinizin ayrıcalığı diğerinden üstün değildir. Birlikte yaşamak, sevgiyle birbirimize yaklaşmak ve adaleti sağlamak için çaba sarf edelim. Yolculuğumuzda yanınızda olacağım ve hep birlikte doğru yolu bulacağız.


Haydi, insanlığın kurtuluşu için el ele verelim ve hakkın yolunda yürüyelim. Allah'ın rahmeti ve bereketi üzerimize olsun.

Yorumlar

 1. (Habib Üstün) Bu çağrıya katılmak benim için bir onur! İnsanlık için daha iyi bir gelecek inşa etmek için bir araya gelmek harika bir fırsat. Hep birlikte adalet ve merhametle dolu bir dünya yaratabiliriz. Birlikte olmak, güçlü bir topluluk oluşturmak demektir. Yola çıkmaya hazırız!

  YanıtlaSil
 2. Davet için teşekkür ederim! Bu çağrı gerçekten önemli ve içten geliyor. Adalet ve sevgi dolu bir dünya için elimizden geleni yapmalıyız. Birlikte hareket etmek, daha büyük bir etki yaratmamıza yardımcı olacak. Herkesi bu güzel amaç için bir araya gelmeye çağırıyorum!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Davete katılmak ve desteğini görmek gerçekten güzel! Senin gibi güçlü ve içten insanlarla birlikte hareket etmek bizi daha da güçlü kılıyor. İnşallah hep birlikte güzel bir değişim başarırız. İlerlemeye hazırız, birlikte daha da ileriye gideceğiz!

   Sil
 3. Bu çağrıya katılmaktan dolayı çok heyecanlıyım! Birlikte adalet ve doğruluk yolunda yürümek gerçekten önemli. Umarım hep birlikte güzel bir dünya inşa ederiz. Yola çıkmak için sabırsızlanıyorum!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Katılımın ve desteğin için çok teşekkür ederim! Senin gibi cesur ve inançlı insanlarla birlikte olmak gerçekten motive edici. Hep birlikte daha iyi bir dünya için adımlar atmaya devam edeceğiz.

   Sil
 4. Bu uğurda yaşamak sevinç verici

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu yolda yaşamak gerçekten büyük bir sevinç kaynağı! Sizin gibi olumlu ve umut dolu insanlarla bir arada olmak, bu süreci daha da değerli kılıyor.

   Sil
 5. Habib bey, çağrınızı aldım bu içten ve samimiyet dolu davet için teşekkür ederim, Umut ediyorum ki bu mesajınız bize ve bir çok insana medeniyet yolunda büyük bir meşale olacaktır. Size ve değerli çalışma arkadaşlarınıza en içten sevgilerim ile..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim! Sizin gibi içten ve samimi insanların desteğiyle bu yolda ilerlemek gerçekten büyük bir motivasyon kaynağı. Size de en içten sevgilerimle, birlikte güzel işlere imza atacağımıza inancım tam..

   Sil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Andım

Gazze için üzerine düşen görevler